Powiedzmy sobie szczerze- szukasz pomocy adwokata, gdy masz problem. Czasem grożą Ci poważne konsekwencje w postaci odpowiedzialności karnej, a nawet widma umieszczenia w tymczasowym areszcie. Czasem z kolei to Ty jesteś pokrzywdzony przestępstwem  i potrzebujesz wsparcia prawnego, by doprowadzić do skazania sprawcy. Czasem jesteś małżonkiem, który decyduje się na rozwód. Czasem zrozpaczonym rodzicem pozbawionym kontaktu z dzieckiem. Czasem przychodzisz do mnie jako przedsiębiorca, ponieważ trafiłeś na kontrahenta, który nie chce zapłacić za wykonaną usługę. Czasem potrzebujesz sporządzić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Kiedy indziej jest ofiarą hejtu i Twoje dobra osobiste zostały naruszone. Scenariuszy jest wiele. Jedna rzecz jest niezmienna: potrzebujesz pomocy, zrozumienia i przedstawienia Twojej wersji wydarzeń, dania Tobie głosu (nawet gdy wszyscy inni chcą Cię tego pozbawić) no i przede wszystkim Twoja sprawa jest dla Ciebie rzeczą najważniejszą a zatem oczekujesz pełnego profesjonalizmu i zaangażowania.

Dlatego Zespół Kancelarii tworzą profesjonaliści z pasją. Jesteśmy zgrani i tak naprawdę lubimy się wzajemnie i wiemy, że możemy na sobie polegać. Praca zespołowa przy szczególnie skomplikowanych sprawach potrafi być nieoceniona.

Poznaj proszę Nasz Zespół

Adw. Aleksandra Kurowska-Wójcik

Adw. Aleksandra Kurowska-Wójcik

Od 2018 roku prowadzę indywidualną praktykę- Kancelarię Adwokacką, której główna siedziba mieści się w Warszawie, zaś filia w Koninie.
Jestem absolwentką II LO. Stefana Batorego w Warszawie. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej WPIA UW.
Pozostaje członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.
Wykonuje zawód mediatora. Jest mediatorem stałym w Sądzie Okręgowym w Warszawie a także Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Prowadzę mediacje z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i rodzinnego.
Moja praktyka adwokacka skupia się na trzech głównych obszarach tj. sprawach karnych, sprawach rodzinnych i obsłudze podmiotów gospodarczych głównie w zakresie nieuczciwej konkurencji, sporów domenowych, ochrony znaków towarowych.
Pozostaję aktywnie zaangażowana w propagowanie opieki naprzemiennej, jako rozwiązania najbardziej odpowiadającego zaspokojeniu potrzeb dziecka. Działam również na rzecz równouprawnienia rodziców w opiece nad dziećmi bez względu na płeć, opowiadając się przeciwko monoparentalności.
Mój zawód wykonuje z pasją, odważnie broniąc praw i interesów moich Klientów.
Prowadzę także kilka tematycznych blogów prawniczych, na które Cię serdecznie zapraszam.
Prywatnie pozostaję pasjonatką kryminalistki i psychologii. Jestem także wielką miłośniczą zwierząt.

Apl.adw. Bartosz Solarski

Apl.adw. Bartosz Solarski

związany z Kancelarią od praktycznie początku jej istnienia. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze podmiotów gospodarczych i prawie nowych technologii. Nie jest mu jednak obca praktyka w sprawach karnych i rodzinnych.

Apl.adw. Magdalena Jaszczuk

Apl.adw. Magdalena Jaszczuk

Aplikant adwokacki wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz karnym materialnym i procesowym.
Posiada doświadczenie w zakresie upadłości konsumenckich oraz prawie pracy, które zdobywała w kancelariach warszawskich, zarówno pod okiem Adwokatów jak i Radców Prawnych.
Ukończyła studia prawnicze w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Prywatnie pasjonatka podróży i dobrych książek kryminalnych.

Asystent Julia Ponto

Asystent Julia Ponto

studentka prawa. Dba o bieżącą obsługę Sekretariatu i bezpośredni kontakt z Klientami. To dzięki Niej otrzymujecie Państwo skany pism, wezwań i zawiadomień. Nieoceniona w sytuacji, gdy trzeba uzyskać informację z Biura Obsługi Interesanta, Prokuratury lub jednostki Policji.