Kancelaria Adwokacka AKW LAW

Kancelaria specjalizująca się w obronie Klientów w postępowaniach karnych, wykroczeniowych, w postępowaniach przygotowawczych prowadzonych przez Prokuraturę, Policję, Krajową Administrację Skarbową.

Reprezentujemy Naszych Klientów także w sprawach rodzinnych. Pomagamy w sprawach dot. kontaktów z dziećmi, alimentów, władzy rodzicielskiej. Chronimy interesy naszych Mocodawców w sprawach o podział majątku i w sprawach rozwodowych.

Kancelaria prowadzi także obsługę prawną podmiotów zaangażowanych wprowadzanie na rynek produktów zawierających CBD

Adwokat Aleksandra Kurowska-Wójcik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Podyplomowych Studiów Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Mediator w sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych wpisany na listę mediatorów prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie i Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa Praga w Warszawie.  Obszar specjalizacji Adwokat Aleksandry Kurowskiej-Wójcik obejmuje obronę interesów Klientów w postępowaniach karnych, rodzinnych a także obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Mecenas Aleksandra Kurowska-Wójcik występuje również jako prelegent na konferencjach naukowych poświęconych zagadnieniom związanym z prawem własności przemysłowej. Współpracuje także ze Stowarzyszeniem Dla dobra dziecka z siedzibą w Koninie. Adwokat Aleksandra Kurowska-Wójcik czynnie przeciwstawia się zjawisku alienacji rodzicielskiej i walczy o prawa dzieci do wychowania przez oboje rodziców.

Aplikant Adwokacki Bartosz Solarski

W 2019 r. ukończył studia jednolite magisterskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obronił pracę magisterską pod kierunkiem dr. hab.  Ryszarda Strzelczyka na temat „Samowola budowlana w Polskim systemie prawnym”. W 2020 r. rozpoczął aplikację adwokacką odbywaną przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Podczas studiów doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze prywatnym oraz w sektorze publicznym. Zajmował się między innymi obsługą prawną spółek, prowadzeniem postępowań administracyjnych i kontrolnych. Od początku aplikacji związany z kancelarią AKW LAW gdzie zajmuje się prawem karnym, prawem administracyjnym, prawem rodzinnym oraz postępowaniami sądowymi. Dodatkowo interesuje się prawem nieruchomości. Prywatnie pasjonat podróży, sportu oraz rozrywek multimedialnych. 


Współpracujemy także z zewnętrznymi prawnikami.